Februar

09.02.2019 Sotra - Djerv 1919 4-1 (Herrer TK)

09.02.2019 Sund - Frøya 6-0 (Herrer TK)

17.02.2019 Sund - Djerv 0-2 (Herrer TK)

17.02.2019 Åsane - Sotra 2-2 (Herrer TK)

23.02.2019 Gneist - Varegg 3-5 (Herrer TK)

23.02.2019 Sotra 2 - Vadmyra 3-2 (Herrer TK)

26.02.2019 Sotra 2 - Nordre Fjell 2-5 (Herrer TK)

 

Mars

02.03.2019 Sund - Lyngbø 2-1 (TK)

05.03.2019 Åsane - Sogndal 0-3 (TKM)

09.03.2019 Sotra - Stord 5-3 (Damer TK)

10.03.2019 Sotra 2 - Fana 2 2-4 (Herrer TK)

16.03.2019 Sotra - Nest Sotra 2-1 (TK)

16.03.2019 Sund - Varegg (TK)

23.03.2019 Sotra - Fyllingsdalen 1-1 (TK)

24.03.2019 Sund - Askøy 3-0 (TK)

30.03.2019 Sotra - Vard Haugesund 0-2 (TK)

30.03.2019 Sund - Nordre Fjell 5-0 (TK)

31.03.2019 Telavåg - Vadmyra 6-1 (Menn TK)

 

April

06.04.2019 Fyllingsdalen - Hinna 7-1 (2 div.kvinner)

07.04.2019 Vestsiden Askøy - Bryne 1-4 (2 div.kvinner)

09.04.2019 Vestsiden Askøy - Gneist 0-2 (4 div.menn 01)

10.04.2019 Lyngbø - Djerv 2-2 (4 div.menn 02)

11.04.2019 Lyngbø - Bergen Nord 4-0 (4 div.kvinner)

13.04.2019 Sotra - Grorud 0-1 (PostNord Ligaen 02)

14.04. 2019 Tertnes - Åsane 2 1-1 (4 div.menn 01)

22.04.2019 Sund - Bjarg 1-2 (4 div.menn 01)

23.04 2019 Varegg - Os 2 3-0 (4 div.menn 02)

24.04.2019 Sotra - Solid/Trott 6-1 (3 div.kvinner)

27.04.2019 Fyllingsdalen - Avaldsnes 2 4-0 (2 div.kvinner)

28.04.2019 Vestsiden Askøy - Haugar 3-4 (2 div.kvinner 04)

 

Mai

01.05.2019 Djerv - Sotra 1-3 (3 div.kvinner)

04.05.2019 Sandviken Frøya 1-0 (4 div.menn 02)

06.05.2019 Åsane 2 - Bjarg 5-1 (4DM 01)

07.05.2019 Fyllingsdalen 2 - Solid/Trott 7-1 (3DK)

08.05.2019 Vadmyra - Mathopen 2-1 (5DM 02)

10.05.2019 Vestsiden Askøy - Arna Bjørnar 0-1 (4DM 01)

11.05.2019 Sotra - Fyllingsdalen 2 1-2 (3DK)

12.05.2019 Fyllingsdalen - Bryne 1-2 (2DK 04)

13.05.2019 Sotra 2 - Follese 6-2 (5DM01)

18.05.219 Sotra - Asker 1-0 (PNL02)

19.05.2019 Loddefjord - Sund 2-4 (4DM 01)

21.05.2019 Juristforeningen - Tornado Bergen 1-3 (5DM 02)

22.05.2019 Sotra - Haugesund 1-3 (NM)

25.05.2019 Telavåg - Askøy 3-3 (5DM 01)

26.05.2019 Fyllingsdalen - Haugar 4-1 (2DK)

28.05.2019 Sotra 2 - Søreide 4-0 (5DK 01)

29.05.2019 Lyngbø - Solid 4-0 (4DM 02)

 

Juni

02.06.2019 Fyllingsdalen 2 - Bjarg 1-4 (4DM01)

04.06.2019 Vestsiden Askøy - Fyllingsdalen 0-10 (2DK 04)

08.06.2019 Varegg - Sandviken 0-1 (4DM 02)

10.06.2019 Telavåg - Skogsvåg 7-1 (5DM 01)

12.06.2019 Sotra - Åsane 2 3-1 (3DK)

14.06.2019 Lyngbø - Varegg 1-0 (4DM 02)

15.06.2019 Sandviken - Trott 2-1 (4DM 02)

19.06.2019 Fyllingsdalen - Stord 1-0 (2DK 04)

20.06.2019 Sotra - Os_Nore Neset 4-1 (3DK)

25.06.2019 Vestsiden Askøy - Bjarg 3-4 (4DM 01)

 

August

10.08.2019 Sund - Flaktveit 5-3 (4 div.menn 01)

18.08.2019 FKF - Arna Bjørnar 2-4 (2 div.kvinner 04)

19.08.2019 FKF2 - Gneist 2-1 (3 div.kvinner)

31.08.2019 Fyllingsdalen - Staal Jørpeland 1-1 (2DK 04)

 

September

01.09.2019 Sotra - Djerv 9-2 (3 div.kvinner)

07.09.2019 Sandviken - Lyngbø (4DM02)

08.09.2019 Loddefjord - Sotra (3DK)

09.09.2019 Åsane 2 - Sund 1-1 (4 div.menn 01)

21.09.2019 Fyllingsdalen - Vestsiden Askøy 7-0 (2DK04)

22.09.2019 Fyllingsdalen 2 - Flaktveit 5-3 (4DM01)

23.09.2019 Sotra 2 - Baune 2-3 (5DM01)

28.09.2019 Trane - Viggo 1-1 (6DM03)

28.09.2019 Askøy - Telavåg 5-2  (5DM01)

 

Oktober

02.10.2019 Sotra - Fana 0-1 (3 div.kvinner) 

06.10.2019 Fyllingsdalen 2 - Sund 2-2 (4 div.menn 01)

08.10.2019 Sotra 2 - Askøy 2-2 (5DM 01)

11.10.2019 Laksevåg -Trane 1-3 (6DM03) 

12.10.2019 Loddefjord - Osterøy 3-0 (4DM01)

13.10.2019 Åsane 2 - Sotra 2-3 (3DK)

16.10.2019 FKF2 - Fana 2-1 (3DK)

18.10.2019 Varegg 2 - Austrheim 2-1 (5 div.menn 03)

19.10.2019 Lyngbø - Trott 0-2 (4 div.menn 02)

21.10.2019 Loddefjord - Åsane 2 2-1 (3DK)

27.10.2019 Åsane 2 - Fyllingsdalen 2 3-4 (3DK)

 

November

03.11.2019 Loddefjord - Lura (Kvalik for 2 div)

Fotballarkivet 2019